Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stosika D38 na XIII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW 2023). Podczas dwudniowego wydarzenia będą mieli Państwo okazję zapoznania się z naszymi nowymi rozwiązaniami dla szklarni oraz farm indoor/ wertykalnych, jak również podzielenia się opinią o trendach w branży upraw w kontrolowanym środowisku.

Miejsce:

Targi Kielce
ul. Zakładowa
25-672 Kielce

Data:

18 – 19 stycznia 2023

O Targach Sadownictwa i Warzywnictwa

TSW 2023 to obecnie  największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych. Bogaty program konferencji, wiele ciekawych prelekcji i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju co roku spotykają się z uznaniem praktyków z branży ogrodniczej.

Podczas minionej edycji w ciągu dwóch dni na 23 000 m² powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, odwiedziło nas 11 146 osób (wejście na targi było rejestrowane).