Rozwiązania oświetleniowe LED dla szklarni oraz farm indoor firmy Plantalux są teraz dostępne również w Can-Hub by Royal Brinkman. Współpraca z holenderskimi profesjonalistami w dziedzinie upraw w kontrolowanym środowisku pozwoli na dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań tworząc wartość dodaną dla wszystkich stron.

O CanHub

Can-Hub zaopatruje profesjonalny przemysł konopi. Mając swoje korzenie w holenderskim przemyśle szklarniowym high-tech, dostarczamy wysokiej jakości produkty licencjonowanym hodowcom konopi na całym świecie. Specjaliści Can-Hub czerpią z ponad 135 lat doświadczenia w zwiększaniu zarówno plonów jak i jakości we wszystkich rodzajach upraw. Wspólnie z naszymi partnerami inwestujemy w innowacje i rozwijamy metody uprawy przy użyciu najnowszej technologii konopi.

O Royal Brinkman

Royal Brinkman jest światowym dostawcą, instalatorem i konsultantem w dziedzinie ogrodnictwa, posiadającym specjalistyczną wiedzę na temat profesjonalnego ogrodnictwa. Nazwa “Royal” została jej nadana w 1985 roku, kiedy firma obchodziła 100-lecie istnienia. Firma Royal Brinkman, założona w 1885 roku, działa w branży ogrodniczej od ponad 135 lat. W tym czasie pan C. Brinkman rozpoczął działalność w ‘s-Gravenzande, sprzedając takie artykuły jak “Spirituous”, czyli rodzaj liny używanej do produkcji skrzyń i plandek na barkach Westland, a także do wiązania szparagów. Od tego czasu firma Royal Brinkman stała się jednym z największych i najbardziej znanych dostawców dla przemysłu ogrodniczego na świecie. Razem się rozwijajmy!