Park Hotel & SPA (Skopje, Macedonia Północna) zgromadzi 18 marca przedstawicieli branży konopnej na spotkaniu Cannabis Meeting Skopje. Podczas wydarzenia firmy z Niderlandów, Macedonii Północnej, Grecji i Polski podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, które zdobyły w ciągu lat spędzonych na badaniach i projektach.

Naszym celem jest promowanie dobrych praktyk w branży konopi, które doprowadzą do zwiększenia świadomości na temat prawidłowych metod uprawy, wpływu środowiska na końcową jakość i plony oraz najnowszych osiągnięć w uprawie. W związku z tym postanowiliśmy zgromadzić firmy posiadające szerokie doświadczenie, zajmujące się dystrybucją sprzętu i świadczeniem usług, plantatorów, inwestorów i wszystkich zainteresowanych przemysłem konopi.

Jesteśmy przekonani, że udział w Cannabis Meeting Skopje będzie doskonałą okazją do zaznajomienia się z nowymi badaniami i danymi, poznania potencjalnych partnerów, wymiany doświadczeń i podzielenia się spostrzeżeniami

Zdecydowaliśmy się zorganizować spotkanie w Skopje, ponieważ macedoński rynek konopi był jednym z pierwszych, który w 2016 r. umożliwił rozpoczęcie uprawy w celach medycznych. W ciągu tych 8 lat skupił on uwagę wielu krajów, nie tylko europejskich, które wprowadziły zmiany w swoim ustawodawstwie.

Gdzie?

Park Hotel & SPA
1732 street no.4,
Skopje 1000,
Macedonia Północna
https://parkhotel.mk/

Zapamiętaj datę!

18 marca 2022, 18:30

Royal Brinkman (Niderlandy)

Royal Brinkman jest światowym dostawcą, instalatorem i konsultantem w dziedzinie ogrodnictwa, posiadającym specjalistyczną wiedzę na temat profesjonalnego ogrodnictwa. Nazwa „Royal” została jej nadana w 1985 roku, kiedy firma obchodziła 100-lecie istnienia. Firma Royal Brinkman, założona w 1885 roku, działa w branży ogrodniczej od ponad 135 lat. W tym czasie pan C. Brinkman rozpoczął działalność w 's-Gravenzande, sprzedając takie artykuły jak „Spirituous”, czyli rodzaj liny używanej do produkcji skrzyń i plandek na barkach Westland, a także do wiązania szparagów. Od tego czasu firma Royal Brinkman stała się jednym z największych i najbardziej znanych dostawców dla przemysłu ogrodniczego na świecie. Razem się rozwijajmy!

Dowiedz się więcej: https://royalbrinkman.com/

Clean Spot (Macedonia Północna)

CleanSPOT Humidifiers jest wiodącym w UE niezależnym specjalistą w dziedzinie kontroli wilgotności, oferującym szeroki wybór nawilżaczy, osuszaczy i urządzeń dezynfekujących najbardziej znanych światowych marek. Nasi inżynierowie ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej posiadają duże doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu mogą zaprojektować rozwiązanie na miarę każdego unikalnego zastosowania, a także dostarczyć, zainstalować i konserwować sprzęt przez cały okres jego eksploatacji. W rezultacie to kompleksowe rozwiązanie zapewnia bezstronne doradztwo, usprawnia proces i pomaga klientom chronić ich najcenniejsze aktywa: ludzi, sprzęt lub jedno i drugie.

Dowiedz się więcej: https://cleanspot.pro/

Thermometal (Grecja)

Firma Thermometal ma jasną wizję od momentu jej założenia w 1981 roku – projektowanie i produkcja nowoczesnych budynków szklarniowych. Wierzymy, że dostarczając innowacyjne technologie, możemy realizować najnowocześniejsze projekty rolnicze. Przez lata inwestowaliśmy w nowe technologie i wysokiej jakości szkolenia dla naszych ekspertów. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie i szacunek rynku rolno-spożywczego, awansując do grona czołowych firm. Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte od pierwszego do ostatniego etapu projektu, pozwala nam z powodzeniem realizować Państwa pomysły.

Dowiedz się więcej: http://greenhouses.gr/

Plantalux (Polska)

Założyliśmy Plantalux jako firmę rodzinną w 2016 roku, ale nasze korzenie w branży oświetleniowej sięgają znacznie głębiej, bo aż do 2011 roku. Od samego początku skupialiśmy się na branży ogrodniczej, a w szczególności na wspomaganiu wzrostu roślin w kontrolowanym środowisku zarówno w szklarniach, jak i w uprawach indoor. Od 2016 roku dostarczyliśmy nasze produkty do wielu hodowców w 13 krajach w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Jako Plantalux chcemy przyczynić się do ciągłych zmian w świecie poprzez dostarczanie rozwiązań usprawniających uprawę roślin, a jednocześnie zmniejszających zapotrzebowanie na zasoby.

Dowiedz się więcej: https://plantalux.pl/